Tutvustus

Käesolev koduleht soovib koondada Annelinna puudutavat informatsiooni, sündmusi ja kogemusi. Ühtlasi on see sündinud soovist teada saada, mida Annelinna asukad oma elukeskkonnast mõtlevad ning tutvustada Annelinna omapära ja väärtusi ka külalistele.

Annelinnale on pühendatud juba mitmeid sisukaid sündmusi (Kivilinnafoorum, festival Uit, Annelinna festival, Annelinna visioonikonkurss,…, jätkuvad Annelinna visioonikonkursiga seonduvad tegevused). See koduleht on üheks sammuks protsessis, mille eesmärgiks on tõsta elukvaliteeti Annelinnas ja vahetada mõtteid vabaplaneeringuliste piirkondade üle.

Lehega on algust teinud annelinlasest maastikuarhitekt Ave Kongo (ave.kongo@gmail.com) ja arhitekt ning füüsik Kaja Pae (kaja.pae@gmail.com). Meie tegemistega on ühinenud ka noor aktiivne annelinlane Kätlin Umal (katlin.umal@gmail.com).

Oodatud on kõik kaastööd ja kaasautorid. Samuti otsime (annelinlasest) entusiasti, kes valdaks html-i ja css-i ning sooviks tegeleda Annelinna kodulehe tehnilise poolega.

Lisaks eelpoololevatele kontaktidele võib küsimused ja ettepanekud saata aadressile annelinnaprojekt@gmail.com

DSC_7298

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Annelinna elanikele Annelinna elanikelt

%d bloggers like this: