Tutvustus

Käesolev koduleht soovib koondada Annelinna puudutavat informatsiooni, sündmusi ja kogemusi. Ühtlasi on see sündinud soovist teada saada, mida Annelinna asukad oma elukeskkonnast mõtlevad ning tutvustada Annelinna omapära ja väärtusi ka külalistele.

Annelinnale on pühendatud juba mitmeid sisukaid sündmusi (Kivilinnafoorum, festival Uit, Annelinna festival, Annelinna visioonikonkurss,…, jätkuvad Annelinna visioonikonkursiga seonduvad tegevused). See koduleht on üheks sammuks protsessis, mille eesmärgiks on tõsta elukvaliteeti Annelinnas ja vahetada mõtteid vabaplaneeringuliste piirkondade üle.

Lehega on algust teinud annelinlasest maastikuarhitekt Ave Kongo (ave.kongo@gmail.com) ja arhitekt ning füüsik Kaja Pae (kaja.pae@gmail.com). Meie tegemistega on ühinenud ka noor aktiivne annelinlane Kätlin Umal (katlin.umal@gmail.com).

Oodatud on kõik kaastööd ja kaasautorid. Samuti otsime (annelinlasest) entusiasti, kes valdaks html-i ja css-i ning sooviks tegeleda Annelinna kodulehe tehnilise poolega.

Lisaks eelpoololevatele kontaktidele võib küsimused ja ettepanekud saata aadressile annelinnaprojekt@gmail.com

DSC_7298

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

Annelinna elanikele Annelinna elanikelt

%d bloggers like this: