22. mai- reede

  • 12.00 Kepikõnni retk Annelinnas, kogunemiskoht Annelinna gümnaasiumi bussipeatuses.

Alustame reedest festivali päeva aktiivselt ning läheme koos kepikõnni retkele. Retk läbib Annelinna majade vahelisi radasid ning varjulisi soppe. Võimaluse korral kaasa võtta kõnnikepid, kuid osaleda võib ka ilma nendeta.

  • 16.00 Noortekeskuste spordipäev Anne noortekeskuse õues.

Vimpka spordipäeval on nali ja naer garanteeritud. Osavust ja loovust nõudvate ülesannete lahendamises võistlevad omavahel Tartu noortekeskused.

  • 20.00 Öö velokas, kogunemiskoht A Le Coqi spordimaja ees parklas.

Eesmärgiks on tuua tartlasi Annelinna avastama. Kui muidu jääb Annelinn paljude ratturite igapäevastest rattamarsruutidest kõrvale, siis ühel õhtul on võimalik seada oma ratas veerema linnaosa suunas, mida paljud teavad, kuid vähesed on risti-rästi läbi sõitnud. Väntame ühtse grupina rahulikus tempos mööda Annelinna rohkem ja vähem tuntud tänavaid ning teeme grupifotosid kohtades kuhu tavaliselt ratturid ei satu.

Osalema on oodatud kõik rattasõidu sõbrad. Üritusel kehtivad meile tavapärased liikluseeskirjad seega riietuge nähtavalt, kandke vajalikku turvavarustust ning valmistage ratas ette nõuetekohaselt. Osalemine omal vastutusel.

Et meil oleks parem marsruuti paika panna, siis palun anna märku, et soovid Öö velokal osaleda, reistreerides ennast aadressil: http://goo.gl/forms/7QOqw7adBa.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Annelinna elanikele Annelinna elanikelt

%d bloggers like this: