21. mai- neljapäev

  • 17.00-19.00 Triinu ja Taavi lasteaia heategevuslik laat Kaunase pst 67.

Triinu ja Taavi lasteaia heategevuslikul laadal kogutakse raha lasteaia territooriumil paikneva staadioni rekonstrueerimiseks. Laadal saab osta lasteaia laste ja nende vanemate poolt valmistatud kaupa. Kõik on oodatud külastama!

Väljas batuut, elektriautod, kaitseressursside ameti tehnika, isetehtud küpsetised, uut kodu otsivad mänguasjad ja raamatud ning palju-palju muudki.

PLAKAT SPONSORID

 

 

 

 

  • 21.30 Välikino Tartu Hansa kooli õuel Anne 63.

Üheks õhtuks muutub Tartu Hansa kooli hoov välikinoks. Linastub dokumentaalfilm “Sipelgapesa”, mis on kogum lühinovelle meestest, kes tegutsevad Lasnamäe hiiglasliku Nõukogudeaegse garaažikompleksi lõpututes boksides. Hoone, mis esialgsete plaanide kohaselt oli loodud masinate hoidmiseks, kasvatas aja jooksul enda külge kõikvõimalikke asutusi ja teenuseid. Paljudel neist pole autodega enam mingit pistmist. Lõputud spiraalikujulised sõidukoridorid täis masinaid ja inimesi – täielik sipelgapesa. Nõukogude ajast säilinud hiiglaslik hoone on hakanud elama oma hingeelu, olles teiseks koduks ligi 700-le mehele. Siin jagavad nad oma argimuresid ja unistusi, putitavad autosid ja põgenevad näägutavate naiste eest. Hoone on meeste jaoks omamoodi salajane meesteklubi, kus nad saavad elada endi kehtestatud reeglite järgi. Siin ei sega neid keegi.


Filmi autorid: Vladimir Loginov ja Max Golomidov, produtsent Elina Litvinova, Allfilm. Film on valminud koostöös Eesti Filmi Instituudi ja Eesti Kultuurkapitaliga, arendatud Nordisk Pitching foorumil ning Docu Talents From the East programmis Karlovy Vary filmifestivali raames.

Film on vene keeles, eesti keelsete subtiitritega.

Võta kaasa endale mõnus istumisalus ja tule filmi nautima!

Filmi tegemise platsi fotosid saab uudistada siit:

https://www.dropbox.com/sh/ugn7uuakc4nt97a/AABH6FHDb6U8NaL7H1LK4Sl8a?dl=0#/

https://vimeo.com/user37491945

sipelgapesa-poster-digi-est

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

Annelinna elanikele Annelinna elanikelt

%d bloggers like this: